Veeee Şahdut Meyveleri göründü !!!


BeyazSahdutMeyvesi1

Veeee Şahdut Meyveleri göründü!!!

 

Değerli tropikmeyveci.com ziyaretçileri,

2 yıl süren bir maceranın ardından bu yıl ilk defa Şahdut ‘un tadına bakabileceğiz.

Uzun ve zahetli bir temin sürecinden sonra hem Beyaz hem de Siyah Şahdutları geçen sene toprağa dikmiştim fakat meyvelerinin tadına bakmak kısmet olmamıştı.

 

Geçen Sene boyları yaklaşık 2-3 m’ ye ulaşan Şahdutlardan, Beyaz olanlarının meyveleri Nisan ayının ilk haftasında nihayet ortaya çıkmaya başladılar. Eğer bir problem yaşamazsak sanırım bol miktarda meyvenin tadına bakabileceğiz.

Siyah Şahdutlar ise sanırım 1 hafta içinde uyanacaklar.

Birçok dostumuzun benden Şahdut fidanı beklediğini biliyorum. Geçen yıl boyunca yüzlerce kişi fidan talebinde bulundu ama üretim aşamasına ancak geçen Ağustos ayında başlayabildiğimizden taleplere cevap veremedik.

Hızla devam etmekte olan üretim çalışmaları sonucunda ,değerli bir Ziraat Mühendisi arkadaşımızın da katkısıyla Eylül ayında Şahdut Fidanlarının satışına başlanacağını büyük bir mutlulukla duyurmak istedim.

Eylül ayında teslim edilmesi planlanan Şahdut Fidanları için taleplerinizi, Telefon ve Adres bilgileri ile birlikte admin@tropikmeyveci.com adresine gönderebilirsiniz.  Fiyat konusu daha sonra hem web sitesinden hem de telefon ve mail yolu ile ilgilenenlere duyurulacaktır. 

Üretim miktarı şu an için sınırlı olduğundan talep sırasına göre satış ve dağıtım yapılacaktır.

tropikmeyveci

{gallery}phocagallery/Nisan-2010:150:120:0:0:jquery_colorbox:Artistic{/gallery}

 

13 Comments

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.