Ekim 2009- Tropikmeyveci Bahçesi Son Durum

Değerli tropikmeyveci.com ziyaretçileri,

Bahçemdeki bazı ağaçlarla ilgili fotoğrafları yayınlamayı düşündüm. Şu anda ülkemizin iklim kuşağında yetişen değişik ağaçlarla birlikte, ülkemiz için yeni olan bazı alt tropik türler ve tropik türlerle ilgili çalışmalarım halen devam etmekte.  Çalışmalarımı yakından takip eden ziyaretçilerim için bazı türlerin gelişimi ile ilgili bilgi olması için fotoğraflar yayınlamaya karar verdim.  Sizden gelen öneriler ve istekler doğrultusunda çalışmalarımı artan bir titizlikle sürdürmeyi hedefliyorum.

iyi günler dileklerimle.

{gallery}phocagallery/Ekim-2009:150:120:0:0:jquery_colorbox:Artistic{/gallery}

 

2 Comments

 1. Oğuzhan Gelişli

  Merhaba Abi
  Bahçen çok güzel gerçekten.Fejiolar çok güzel.Çok güzel gelişmişler.Bendeki de çiçek açtı bir kısmı döküldü .İkisi meyve tutmuştu oada büyümeden kurudu.Sanırım seneye belki meyve tutar.
  Hayranlıklar izliyorum sizi.Başarılar dilerim.
  Kumkatın da sevmiş yerini .Şili guavasını merak ediyorum.Gelişimi nasıl.Formda satışı olcaktı alcaktım ama kalmamış.Sizce meyve alınanbilirmi .Yeni resimlerinizi bekliyorum
  Sevgiler selamlar

   
 2. Değerli Kardeşim,
  Eminim sen bu şekilde devam edersen benden çok daha iyi şeyler yapacaksın.
  Şili Guavası benim üzerinde çalıştığım ve bizim coğrafyada rahatlıkla yetişebileceğine inandığım bir tür. Şu anda çok iyi gelişiyor. Eğer çoğaltma işlemim başarılı olursa sana bir tane hediye etmek isterim. Kumkuat\’ ı dış ortamdaki performansını merakt ettiğim için bahçeye diktim. Şu anda çok güzel gelişme gösterdi ve üzeri meyve dolu. Gelecek yıl sayısını 10\’ a çıkarmayı planlıyrum.
  sevgilerimle.

   

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.