2014 yılında yaptığımız çalışmalar ve fotoğrafları

Değerli Ziyaretçiler,

Yaptığımız yeni çalışmalar ve fotoğrafları sizlerle paylaşmak istedim. Facebook’tan da güncel konuları takip edebilirsiniz.

Öncelikle artık birçok tür üretimini sistematik hale getirdik. Artık yılın her dönemi Şahdut, Che, Pawpaw, ve birçok türün fidanını temin etmek mümkün.

Bunun yanında yeni ve muhteşem hibrit (birçok insan hibrit ile GDO’yu karıştırıyor. Biz hibrit çeşitlere de önem veriyoruz) çeşidi çoğaltmayı başardık. Birçok meyvenin de Türkiye ikliminde meyvesini alarak  deneme fırsatımız oldu. 9 yeni dut çeşidi , Goumi gibi birçok türden meyve aldık.

Pikan Cevizi , Kalp cevizi ve fantastik klasik ceviz türlerinde ise çok çok önemli işler yaptık .

 

{gallery}2014-calismalar{/gallery}

 

5 Comments

 1. sadakat çevik

  sitenizden inceledim çok beğendim
  Acelore kirazı fidanı almak istiorum. fidanın. fiatlatları ve ozelliklri hakkında bilgilendirirseniz sevinirim

   
 2. Tropik Meyveci

  Acerola kirazı fidanı artık yetmiyor. Yerine Surinam kirazı veya Rio de grande önerebilirim. Daha soğuk iklime dayanıklı

   
 3. Selehattin

  Merhaba
  Çok geniş bir ürün çeşidiniz var.Maqui berry (aristotelis chilensis) bu bitkiden sizde olup olmadığını öğrenmek istiyorum.İleriye dönük fidan satışı olabilirmi.bilgi verirseniz sevinirim.Kolay gelsin

   
 4. S.Deniz Gençoğlu

  Maqui berry tohumdan üretimim bir ay sonra başlıyor , önümüzdeki sene fidan için yardımcı olabilirim , irtibat için e-posta ile görüşebiliriz.

   

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.