Pawpaw Meyvesi Satışı Başlıyor

Değerli Pawpaw severler,

Bu muhteşem meyvenin tadını merak eden değerli ziyaretçilerimizden gelen talepleri ilk kez bu yıl karşılamaya başlayacağız. 

Mango-Muz karışımı bir kıvam ve tada sahip bu son derece güzel meyveyi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Eylül ayında hasat başlıyor ve sadece tropikmeyveci satış sitesi üzerinden meyveleri satışa sunacağız. İlerki yıllarda hem üretimi arttırıp hem de fiyatları düşürmeyi planlıyoruz.

İyi günler dileklerimle

 {gallery}PawpawMeyvesi{/gallery}

 

4 Comments

 1. Abdurrahman Bey sağolsun pawpaw meyvelerinden tatmamıza vesile oldu. Kendisine ve ekibine çok teşekkürler ediyorum. Meyve ile ilgili yorumlarım şöyle. Öncelikle meyvenin kokusu çok hoş egzotik ve tropik olduğunu hissettiriyor. Mangoya benzetilebilir. Nasıl yeneceği konusunda acemi olduğumuz için kivi gibi soyarak yedik. Dış yaniçekirdeği saran etli kısmı az şekerli hafif muz tadı var. Asıl tatlı kısmı iç kısmı ve kremamsı çok değişikbir tat. Bana mango ve tatlı kavunu hatırlattı. Gerçekten hoştu. Teşekkürler

   
 2. Abdurrahman bey sitenizde satışını yaptığınız meyvelerin fiyat miktar listesini görme imkanımız var mı acaba ..ben başta pitaya ve kiwano meyvelerini merak ettiğimden satın almak istiyorum ama jack fruit durian gibi meyveleri de merak ediyorum fakat tek tek fiyat bilgiside göremediğimden nasıl alacağımı bilmiyorum…sizden ricam varsa şayet bana bir liste göndermeniz sitede yayınlıyorsanız da vallahi bulamadım saygılarımla.

   
 3. Tropik Meyveci

  Bu yıl birçok meyve satışına başlayacağız.
  Bunlar: Şahdut, pawpaw ,güz zeytini, feijoa, pitaya, che, pikan cevizi
  Satış sitesine üye olursanız zamanı gelince mesaj göndereceğim

   
 4. Erdem B

  Merhabalar.Bu sene pawpaw meyveleri ne zaman satışa sunulacak ?

   

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.