Feijoa Meyvesi Satışı

Feijoa Meyvesi

Değerli müşterilerimiz,

Sizlerden gelen taleplerden dolayı, aracısız olarak üreticiden tüketiciye birçok sıra dışı meyvenin ulaşması için çalışıyoruz.

Bu kapsamda Türkiye’deki tek Feijoa bahçesinden hasat edilen ilk Feijoa meyvelerini sizlere ulaştırarak hem tadını merak edenlere hem de Feijoa meyvesi sevenlere yardımcı olmak istedik.

Feijoa meyvesi güzel kokusu, çok değişik meyveleri çağrıştıran (çilek, kiwi, muz , limon vs.) tadı ile sıradışı bir meyvedir.

Tropikmeyveci olarak bu satıştan herhangi bir ticari kazancımızın bulunmadığını ve Feijoa meyvesinin sizler tarafından tanınmasının amacımız olduğunu da vurgulamak istedim.

Minimum sipariş miktarı 2 kg ‘dır ve kg fiyatı tanıtım amacı ile 15 TL’den toplam tutar 30 TL + Kargo ücretidir. Kargo ücreti 10-15 TL dir.

Meyveler üretici tarafından direkt olarak adresinize kargolanacaktır. Genellikle en fazla 2 gün içresinde size ulaşacaktır. Siparişlerinizi mail veya telefon yoluyla verebilirsiniz.

admin@tropikmeyveci.com

532-582 1369

Feijoa Meyvesi Nasıl Yenir?

Feijoa Meyvesi ;

1- Herhangi bir tarımsal ilaç kullanılmadan üretilmiştir ve kabuğu soyulmadan yenebilir. Bu durumda meyve tadı hafif limonidir.

 

feijoa-k-1

2-Kabuk elma gibi soyarak yenebilir.

Feijoa Meyvesi-kabuksuz

3-Meyve limon gibi bir bıçak ile iki parçaya bölünür ve tatlı kaşığı ile yenilebilir.

Feijoa Meyvesi-kasik

Feijoa Meyvesi Nerelerde kullanılır?

Feijoa meyvesi,

Taze olarak tüketildiği gibi pasta ve keklerde kullanılabilir,

Reçeli veya marmeladı yapılabilir ve çok güzeldir.

Farklı olarak et ve tavuklu yemeklerde kullanılabilir.

Salatalarda kullanılabilir.

 Feijoa Meyvesi DSC9754 DSC9774

 DSC9778 DSC9785 DSC9770

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.