Pikan Cevizi

Pikan Cevizi

Sipariş ve bilgi için arayınız (Her bölge için uygun tür ve tozlayıcı seçmek önemlidir)

19 farklı tür Sıcak iklim, soğuk iklim ve çok soğuk iklim Pikan Cevizi Fidanı üretiyoruz.

Piyasada bizi taklit etmeye çalışan sahtekarlar bulunmaktadır. Size aşısız fidanları bile aşılı imiş gibi satmaya kalkışan bu gözü dönmüş kişilere karşı dikkatli olun. Paranız , daha da önemlisi zamanınız zayi olmasın.

Bizim dışımızda Soğuk iklim Pikanı üreten kimselere itibar etmeyin.

Antalyada özellikle birisi üretici belgesi bile olmayan 2 farklı kuruluş var. İnternetten bulduğu Pikan çeşit isimlerini fidanların üzerine basıp göndermektedirler. Maalesef devletin de en ufak bu  kişiler hakkında bir işlem yaptığına şahit olamadık.

Choctaw, Mahan, Wichita, Western gibi çeşitlere ilave olarak Dünyadaki en yaygın ticari pikan cevizi fidanı çeşitlerinin üretim ve satışını yapıyoruz.

Lipan, Nacano, Mandan, Chetopa, Pawnee, Kanza, Peruque, Mohawk, Warren, Yates, Ficher, Oconee, Lakota, Major, James ve diğerleri...

Detaylı bilgi için : www.pikan-cevizi.com

532-582 1369

Not: Pikan Cevizi Fidanlarının satışı her yıl Ocak ayı 2.haftasında başlamaktadır. Üreticilerin bunu dikkate alarak önceden talepte bulunmalarını öneriyoruz.

Bu nedenle Pikan Cevizi fidanları , sadece bu tarihler arasında siparişe açıktır. Lütfen bizimle iletişime geçmeden sipariş vermeyiniz.

6 adet ürün mevcut

  • Grid
  • List